viaTOLL: Kartą DKV opłacisz rejestrację pre-paid w systemie

0
229

System elektronicznych opłat drogowych rusza już za dwa dni. Klienci DKV, którzy do tej pory nie zamówili urządzeń viaBOX, mogą je wypożyczyć bezpośrednio w punkcie obsługi viaTOLL.

Przy pomocy karty DKV można opłacić kaucję za urządzenie viaBOX (120 zł) oraz doładować je początkową kwotą min. 120 zł.

przejdź do: viaTOLL przez DKV

Wystarczy udać się do jednego z 223 punktów obsługi viaTOLL na terenie kraju i wypełnić komplet niezbędnych dokumentów. Urządzenia viaBOX wydawane są od ręki. Wszystkie rozliczenia można dokonać przy pomocy karty DKV. Dzięki temu firma nie musi wykładać z góry gotówki – za płatności w systemie viaTOLL klienci DKV otrzymują faktury z 21-dniowym terminem płatności. Okres rozliczenia to dwa tygodnie.

Lokalizacja wszystkich punktów obsługi viaTOLL, wraz z dokładnym wskazaniem na mapie, znajduje się na stronie www.info-myto.pl w zakładce „Jak płacić” >> „Gdzie nabyć viaBOX”.

Klienci, którzy decydują się na rozliczanie płatności viaTOLL poprzez DKV nie muszą przedkładać żadnego zabezpieczenia finansowego. Dotyczy to zarówno płatności pre-paid (przedpłata za pomocą karty DKV) lub post-paid (płatność z dołu na podstawie faktury). Teraz DKV zapewnia też płynną zmianę metody rozliczeń z pre-paid na post-paid.

przejdź do: viaTOLL przez DKV

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here