VIATOLL PRZEZ DKV

DKV Euro Service oferuje usługi regulowania opłat drogowych we wszystkich elektronicznych systemach poboru opłat w Europie. Bogate doświadczenie DKV w dziedzinie opłat drogowych pozwala na zaoferowanie klientom dogodnych warunków współpracy.

 

Metody płatności

W DKV występują obie możliwości płatności

 • Pre-paid
 • Post-paid

Wielkość prowizji

 • W DKV prowizja jest ustalana w sposób indywidualny w momencie podpisania umowy z DKV Euro Service i wynosi ona max. 2,5% od całkowitego kosztu poniesionego przez przedsiębiorcę w danym miesiącu.

 

Rejestracja w viaTOLL przez DKV

Operator kart paliwowych DKV Euro Service uruchomił specjalną procedurę przyjmowania klientów, która jest adresowana do firm zainteresowanych wyłącznie rozliczaniem opłat elektronicznych w systemie viaTOLL.

Wystarczy wypełnić wymagane dokumenty, znajdujące się na stronie www operatora podanej poniżej, wydrukować, podpisać i przesłać do siedziby DKV (ul. Nowogrodzka 68, 02-014 Warszawa).

Doradca operatora skontaktuje się z właścicielem zaraz po otrzymaniu kompletu dokumentów, a konto użytkownika zostanie uruchomione natychmiast po otrzymaniu kompletu dokumentów.

 

Otrzymanie urządzeń viaBOX i viaBOX-2

Jeśli viaBOX został zarejestrowany za pośrednictwem DKV, klient otrzyma w przeciągu tygodnia urządzenie przesyłką pocztową pod wskazany wcześniej adres. Koszt paczki pokrywa operator systemu.

Za każde urządzenie viaBOX naliczana jest kaucja zwrotna w wysokości 120 zł.

Uwaga!

Jeśli użytkownicy posiadają pojazdy wyposażone w szyby metalizowane na całej powierzchni, muszą podczas procesu rejestracji poprosić o wydanie specjalnego urządzenia pokładowego viaBOX-2. Kaucja za to urządzenie wynosi tyle samo, co za viaBOX czyli 120 zł.

 

Gwarancja zabezpieczająca

Klienci DKV nie muszą przedstawiać żadnego zabezpieczenia finansowego – również dla rozliczeń w trybie post-paid, aby zarejestrować viaBOX. Samo dołączenie do grona klientów jest również bezkosztowe.

 

Faktury

Opłaty za przejazdy płatnymi odcinkami dróg będą w metodzie post-paid będą sumowane przez DKV Euro Service co 14 dni. Następnie operator wystawi fakturę z 21-dniowym terminem płatności.

Zalety płatności za pośrednictwem DKV

Ilość stacji paliw współpracujących z DKV

 • 45.000 stacji paliw w całej Europie
 • 3.200 stacji paliw w Polsce.

 

Dodatkowe możliwości dla klientów DKV

 • Rozliczanie opłat za autostrady, mosty i tunele
 • Możliwość bieżącego śledzenia w internecie transakcji dokonywanych przez poszczególne pojazdy za pośrednictwem programu eReporting DKV
 • Możliwość  przygotowania się na wydatki z blisko miesięcznym wyprzedzeniem
 • Za pośrednictwem DKV można rozliczać opłaty drogowe we wszystkich systemach, które działają w Polsce i w Europie: winiety, opłaty manualne, opłaty poprzez elektroniczne boxy.

Informacje kontaktowe

 • klienci z kodów poczt. zaczynających się na 0, 1, 2, 3

22 504 09 72 olga.lupinska@dkv-euroservice.com

 • klienci z kodów poczt. zaczynających się na 4, 5, 6

22 504 09 70 marta.adamska@dkv-euroservice.com

 • klienci z kodów poczt. zaczynających się na 7, 8, 9

22 504 09 71 marika.wojkowska@dkv-euroservice.com

 

Infolinia: 22 519 79 88

www.info-myto.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here