VIATOLL PRZEZ BP

 

Po wprowadzeniu nowego systemu poboru opłat drogowych – viaTOLL –  użytkownicy kart paliwowych BP PLUS Routex będą mogli nie tylko łatwo zarejestrować się w systemie, ale również najwygodniej regulować płatności za przejazdy dzięki możliwości otrzymywania faktur zbiorczych z odroczonym terminem płatności lub regulowanie płatności w systemie Pre-Pay.

Metody płatności:

W BP występują obie możliwości płatności:

  • Pre-paid
  • Post-paid

 

Rejestracja w viaTOLL przez BP

W celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie operatora podanej poniżej, a następnie w zależności od wybranej metody płatności – Pre-Paid (płatność z góry) czy Post-Paid (odroczony termin płatności) oraz posiadanej karty paliwowej klienci zostają poinformowani o następnych krokach postępowania i szczegółowych procedurach.

Użytkownicy kart paliwowych BP Plus mogą skorzystać z uproszczonej metody rejestracji i nie muszą manualnie uzupełniać danych wszystkich pojazdów, ponieważ są one automatycznie pobierane z systemu BP Plus.

 

Wielkość prowizji

– brak danych

Otrzymanie urządzeń viaBOX i viaBOX-2

Klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z Kart Paliwowych BP Plus w systemie Post-Paid, czyli z odroczonym terminem płatności, wypełnią formularz zgłoszeniowy i odeślą podpisaną umowę, otrzymają urządzenia viaBOX bezpośrednio do siedziby swojej firmy bez dodatkowych kosztów i konieczności zgłaszania się do punktów dystrybucji lub obsługi klienta.

 

Wielkość gwarancji zabezpieczającej

– brak danych

 

Płatności i faktury

Faktury wystawiane 2 razy w miesiącu z terminem płatności 7 dni.

 

Zalety i możliwości

  • Możliwość regularnego kontrolowania zestawień wszystkich transakcji on-line
  • W Polsce karty paliwowe BP PLUS umożliwiają proste rozliczenia za paliwo i wszelkie inne opłaty związane z transportem w pozostałych krajach Europy.
  • Karty Paliwowe BP Plus są respektowane na ponad 18.000 stacji w Europie działających w zrzeszeniu Routex: BP, Aral, Statoil, Agip/ENI, OMV, IP.
  • Pozwalaja na przejazdy większością dróg płatnych, mostów i tuneli oraz na regulowanie opłat Toll-Collect, Go-Box, Premid,Viacard/Telepass;
  • Możliwość korzystania z autoryzowanych myjni, serwisu pomocy drogowej 24h/7, Combitraffic,NNW, zwrotu VAT, transakcji i pełnego zakresu raportów on-line oraz nowoczesnego narzędzia do zarządzania flotą BPFleet Expert
  • Możliwość regulowania opłat na prywatnym odcinku autostrady A-2

 

Informacje kontaktowe

 

Infolinia: 12 619 14 47

www.kartypaliwowebp.pl

www.bpplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here