O SERWISIE VIABOX.PL

Wortal branżowy viaBOX.pl jest polskim serwisem informacyjnym, poświęconym opłatom drogowym, elektronicznym systemom poboru opłat drogowych, oraz zagadnieniami związanymi z transportem, spedycją, logistyką i telematyką transportu. 

Serwis oferuje użytkownikom mnóstwo przydatnej wiedzy opisującej specjalistyczne zagadnienia, oraz dostęp do bieżących aktualności, informacji i wydarzeń związanych z opłatami drogowymi i sektorem TSL w Polsce i na Świecie.

Serwis viaBOX.pl istnieje od początku 2011 roku i zachowuje pełną neutralność wobec firm i instytucji. Jest to świetne miejsce do tego aby promować produkty i usługi związane z opłatami drogowymi, telematyką transportu oraz sektorem TSL.

 

Uwaga: Dane w serwisie są wyłącznie orientacyjne. Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań aby były one aktualne i rzetelne, ale nie gwarantuje tego w żaden sposób.

 

Uwaga!

Informujemy, że serwisy internetowe i inne media zainteresowane przedrukiem informacji, lub ich pobieraniem i udostępnianiem na własnych stronach www, z serwisu viaBOX.pl, mogą to czynić pod warunkiem podania na końcu artykułu źródła informacji i adresu internetowego serwisu http://viaBOX.pl w formie aktywnego linkuProsimy również o przekazanie nam drogą e-mailową jednorazowej informacji, że korzystają Państwo z serwisu viaBOX.pl