KARTA BP Plus – prosty sposób na korzystanie z systemu viaTOLL

0
226

Już od maja na wybranych stacjach BP w Polsce każdy zainteresowany będzie mógł dokonac rejestracji w nowym systemie poboru opłat viaTOLL, założyc konto użytkownika oraz odebrać urządzenie viaBOX umożliwiajace zidentyfikowanie pojazdu przez system i automatyczny pobór opłaty.

Od 1 lipca 2011 r. na wybranych odcinkach autostrad, dróg ekspresowych i krajowych zarzadzanych przez GDDKiA zacznie obowiazywać elektroniczny system poboru opłat – viaTOLL, który zastąpi dotychczasowe winiety.

przejdź do: Co to jest viaTOLL

System viaTOLL bedzie obowiazkowy dla pojazdów samochodowych oraz zespołów pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t, a także dla autobusów niezależnie od ich masy całkowitej.

W szczególnie korzystnej sytuacji znajdą sie użytkownicy kart paliwowych BP Plus Routex, którzy bedą mogli nie tylko łatwo zarejestrowć sie w systemie, ale również najwygodniej regulować płatności za przejazdy dzieki moliwosci otrzymywania faktur zbiorczych z odroczonym terminem płatności lub regulowanie płatności w systemie Pre-Pay.

przejdź do: Jak płacić w systemie viaTOLL

Dodatkowo klienci BP beda mogli zamawiać urzadzenia pokładowe viaBOX on-line i otrzymywać je bezpośrednio pod wskazany przez siebie adres, bez konieczności zgłaszania sie do punktów dystrybucyjnych.

Dla ułatwienia procesu dla pozostałych klientów i zapewnienia najprostszej metody płatnosci za przejazdy, firma BP przygotowała specjalna oferte kart paliwowych. Oprócz ułatwionego sposobu korzystania z systemu poboru opłat drogowych w Polsce karty paliwowe BP Plus umożliwiaja proste rozliczenia za paliwo i inne opłaty zwiazane z transportem w pozostałych krajach Europy.

przejdź do: viaTOLL przez BP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here