euroShell wprowadza dogodne rozwiązania dla kierowców flotowych

1
514

Pre-Pay (dla pojazdów o masie >3.5 t)

Od czerwca 2012r., Shell umożliwia dokonywanie płatności w systemie viaTOLL w formie pre-paid dla  pojazdów o masie całkowitej ponad 3,5 t. Dotychczas  klienci mieli możliwość korzystania z urządzeń wyłącznie w trybie post-paid.

Urządzenia będzie można odbierać w wyznaczonych punktach na terenie kraju. Pełna lista znajduje się  na stronie  www.viaBOX.pl. Kaucja za urządzenie w formie pre-paid jest taka sama jak za formę post-paid (120 PLN).

viaAUTO (dla pojazdów o masie < 3.5 t)

Od 1 czerwca 2012r. funkcjonuje system viaTOLL dla pojazdów o masie do 3,5t na odcinkach autostrad zarządzanych przez GDDKiA.Uruchomiony zostanł pobór opłat na odcinku autostrady A4 Bielany Wrocławskie – Sośnica. Kierowcy samochodów osobowych zapłacą 10 gr za każdy kilometr, motocykliści natomiast 5 gr. Opłata całkowita, za przejechanie całego odcinka miedzy Gliwicami a Wrocławiem wyniesie 16,20 zł dla samochodów i  a dla motocykli 8,10 zł. Nie jest ona uzależniona od liczby osi, od klasy emisji pojazdu ani od sposobu płatności. Od 1 lipca opłatą objęty zostanie również odcinek autostardy A2 Modła (Konin) – Stryków. W przyszłości planowane jest rozszerzenie tej sieci o kolejne odcinki.

Już od 1 czerwca 2012r. płatności na autostradzie A4  dokonywana będzie manulanie na bramce kartą euroShell. Drugą formą płatności oferowaną przez Shell, jest  rejestracja w systemie viaTOLL i płatność za pomocą urzadzenia viaAUTO w formie pre-pay oraz post-pay.

Do 31 sierpnia obowiązuje promocyjna stawka na urządzenie, wynosząca 70 PLN brutto. Po tym okresie, koszt wzrośnie do 135 PLN. Porównując do viaBOX, podstawową różnicą przy nabyciu urządzenia będzie brak kaucji. Opłata za zmówienie viaAUTO możliwa będzie do uregulowania gotówką bądź karta kredytwową (bankową).

W związku z finalizacją umowy umożliwiającej  płatność w formie post-paid, dokonujemy jedynie wstępnej rejestracji. Można jej dokonać wysyłajac potwierdzenie zainteresowania na adres KartyBiuroObsługi-pl@shell.com. Z chwilą finalizacji umowy z partnerem programu, dokumenty zostaną do Państwa przesłane drogą e-mailową, jak również będą dostępne na stronie www.euroshell.pl

Lista Punktów Obsługi Klienta i Punktów Dystrybucji na których mozna składac zamówienia i odbierać urządzenia, dostępna jest na stronie www.viaBOX.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here