V Polski Kongres ITS już za niecały miesiąc

viaBOX.pl 28 kwietnia 2012 0
V Polski Kongres ITS już za niecały miesiąc

Już po raz piąty mamy zaszczyt zaprosić Państwa na POLSKI KONGRES Inteligentnych Systemów Transportowych (PKITS), który w tym roku odbędzie się w dniach 22-23 maja, w warszawskim hotelu Marriott. Podobnie jak poprzednie edycje, również i ta zgromadzi fachowców z sektora prywatnego oraz publicznego różnych branż, a także przedstawicieli świata nauki. Organizatorem kongresu jest Stowarzyszenie ITS Polska.

POLSKI KONGRES ITS na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń w sektorze transportu w Polsce i Europie. Każdego roku przyciąga uwagę krajowych i zagranicznych ekspertów-mówców jak i uczestników, którzy widzą w nim szansę na promocję swoich osiągnięć, nowych rozwiązań i trendów. Uczestnikami POLSKIEGO KONGRESU ITS są reprezentanci najwyższych urzędów rządowych i samorządowych, delegaci sektora publicznego, czołowi przedstawiciele sektora usług oraz uczelni. Każdego roku swój udział w PKITS zgłasza blisko 200 osób.

Tematyka kongresu będzie obejmowała zintegrowane systemy zarządzania ruchem (zarówno tych w skali miasta, jak i kraju), systemy ITS w służbie transportu publicznego, pobór opłat, bezpieczeństwo, monitoring oraz ochronę mienia i osób. Poruszone zostaną również zagadnienia transportu intermodalnego oraz integracji systemów ITS w skali miasta, kraju i Unii Europejskiej. Planowana jest także dyskusja na temat standaryzacji ITS.

Podczas kongresu zostaną wręczone nagrody Lider ITS 2012. W trzeciej edycji konkursu będą przyznane wyróżnienia w czterech kategoriach: najlepszy produkt, najlepsze wdrożenie, najlepsza praca badawczo-rozwojowa i najlepsza praca dyplomowa. Sponsorem nagrody Lider ITS została firma Hewlett-Packard Polska.

Tegoroczni sponsorzy konferencji to Kapsch, PTV AG, Neurosoft czy UTI Grupa Polska, Alcatel-Lucent, APM, ESRI Polska, Sprint oraz Trapeze.

Więcej informacji o POLSKIM KONGRESIE ITS, w tym karta zgłoszenia udziału, oferta sponsoringu oraz program dostępne na www.pkits.pl

Dodaj komentarz »