Tańsze paliwa i nagrody na autostradzie A1

viaBOX.pl 2 lipca 2012 2
Tańsze paliwa i nagrody na autostradzie A1

1 lipca na AmberOne Autostradzie A1 wystartował pilotażowy program lojalnościowy „AMBER+”. W ramach promocji kierowcy mogą zdobyć atrakcyjne nagrody i zatankować taniej paliwo. Do akcji włączyły się 2 stacje LOTOS Paliwa, znajdujące się na MOP Malankowo Zach. i MOP Malankowo Wsch.

Osoby zainteresowane programem otrzymają na bramkach wyjazdowych na autostradzie A1 bezpłatne karty lojalnościowe, służące do gromadzenia sześciu pieczątek. Pieczątkę będzie przyznawać uprawniony pracownik AmberOne za każdorazowy płatny przejazd na odcinkach: Rusocin – Lubicz, Rusocin – Nowa Wieś, Lubicz – Rusocin, Nowa Wieś – Rusocin. Kartę z wymaganą ilością pieczątek będzie można wymienić na zestaw samochodowy lub zestaw dla dzieci. W skład pierwszego zestawu wchodzi m.in. latarka, miernik ciśnienia czy ponczo. Z kolei zestaw dziecięcy zawiera: plecaczek odblaskowy, kolorowanki, komplet kredek i układankę.

Zakończenie programu planowane jest na 30 listopada br. lub do wyczerpania nagród. Organizatorem akcji jest Gdańsk Transport Company S.A. Regulamin oraz więcej informacji na temat programu umieszczono na www.a1.com.pl

Dodatkową korzyścią z uczestnictwa w programie jest otrzymanie (wraz z kartą lojalnościową) 6 specjalnych kuponów rabatowych obowiązujących na stacjach LOTOS Paliwa (MOP Malankowo Zach. i Malankowo Wsch.) Trzy kupony będzie można wymienić na rabat w wysokości 5 gr. za litr dowolnego paliwa LOTOS (płatność gotówką lub kartą płatniczą, nie dotyczy kart flotowych). Za pozostałe trzy kupony przysługuje kawa lub hot-dog w promocyjnej cenie 3 zł.

Spółka LOTOS Paliwa zarządza aktualnie siecią 11 stacji na MOP, zlokalizowanych na autostradach A1, A2, A4 i A6 oraz drogach ekspresowych S3 i S7. LOTOS Paliwa planuje konsekwentnie rozwijać sieć stacji przy autostradach i drogach ekspresowych. Firma bierze czynny udział w przetargach dot. zagospodarowania kolejnych Miejsc Obsługi Podróżnych. 

2 komentarze »

  1. Mati 3 października 2012 at 08:56 - Reply

    Zawsze to jeden mniej powód do narzekania dla kierowców :D

  2. bla 21 grudnia 2016 at 10:10 - Reply

    Jeżeli jadę autostradą i płacę na niej za paliwo bardzo drogo to dlaczego nie jest odliczany od paliwa podatek drogowy i akcyza .Kraj debili i złodziei na wysokich szczeblach władzy i korupci służb specjalnych byłych komuchów i arcybiskupów w zmowie. Przyszedł już czas ! Najwyższy czas zmieść to ścierwo z oblicza polski raz na zawsze.

Dodaj komentarz »